Bizi Takip Edin:
Yetişkin43
Yontma Can Devri
Ürün Numarası: 154800
Yazar: Volkan Şenkal
Sayfa Sayısı: 64
Tür: ŞİİR
Fiyat: 10.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Volkan Şenkal, kendi olabilen bir şiiri yazıyor. Anarşist bir ruhun şiiri bu! Bir uçurumun içinden yazıyor... Sistemin çarkları arasında öğütülmeye dünden razı olanlara, öğütülmeyi mutluluk sananlara inat... Hatta, onlar adına da, tabusuz ve korkusuzca dolaşıyor insanın karanlıklarında... İnsan olarak her birimizin uçurumlarında, yalnızlıklarında, mutsuzluklarında... Bazen mırıldanış gibi, bazen çığlık gibi... Tabularla yaşayan ve kendiyle yüzleşmekten korkanların, kendi olamayanların "rahatsız" olacağı şiirler bunlar. Yaşadığımız yeni karanlık çağın giderek azalttığı, azlaştırdığı insanın yanında, ona taraf olan bir şiir. Kendi deyimiyle, "Dünyaya bayrak gibi bir acı" onun dizeleri. Elbet, acıyı duyabilecek, o duyarlığa sahip olanlara... Giderek az olanlara, azalanlara... Bize... -M. Mahzun Doğan-

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

Yorum YapYorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamış. :|