Bizi Takip Edin:
Yetişkin30
Siz Bilirsiniz ama
Ürün Numarası: 134676
Yazar: Selçuk Cingi
Sayfa Sayısı: 160
Tür: FELSEFE KİTABI
Fiyat: 15.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Siz bilirsiniz, ama...”, çoğulcu demokrasilerde genel kabul gören bir söylemdir. İfade özgürlüğünün geniş kitlelerce içselleştirildiği bu toplumlarda, karşıt görüşlerin ve eleştirilerin açıklanmasıyla hem temel bir insan hakkının lâyıkıyla kullanılması hem de bu sayede yaratılan düşünsel zenginlikle toplumsal yarar sağlanması söz konusu olur.

Bu kitapta; her yol ayrımında kaçınılmaz olarak yaptığımız tercihlerimizle ilgili sorgulamaları ve düşünsel katkıları bulacaksınız. “Siz bilirsiniz, ama...”, kendi bildiğini ortaya koymaktan kaçınmayanların sözüdür; dürüstlük, sosyal sorumluluk, özgüven ve özgürlük çağrıştırır. Bu bağlamda kitabın yazarı da kişiliğinin şaşmaz pusulasıyla bilim ve ahlâk doğrultusundan hiçbir sapma göstermemektedir.

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

Yorum YapYorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamış. :|