Bizi Takip Edin:
özgün öykülerle ders kazanımları 1
ÖZGÜN ÖYKÜLERLE DERS KAZANIMLARI 1
Ürün Numarası: 38700
Yazar: Kolektif
Sayfa Sayısı: 80
Tür: EĞİTİM
Fiyat: 15.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Özgün Öykülerle Ders Kazanımları adlı kitaplarımız, ilköğretim 1. sınıf program kazanımlarını destekleyecek içerikte hazırlanmıştır. Özellikle, bu sınıfların temel dersi olan Hayat Bilgisi ve yeni programların Hayat Bilgisi dersi ile daha güçlü bir şekilde ilişkilendirdiği Türkçe programlarının zorunlu temalarıyla doğrudan ilgilidir.
 

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

Baskı Yılı: 2007
Dili: Türkçe
Yayınevi: Paydos Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorum YapYorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamış. :|