Bizi Takip Edin:
Yetişkin18
Hayat Kırıklığı
Ürün Numarası: 116100
Yazar: Ozan Kayahan
Sayfa Sayısı: 104
Tür: DÜŞÜNCE
Fiyat: 15.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Yaşamak, elde ettiklerinle, istediklerinin arasındaki uçuruma katlanma sanatı. Daha çok başındayken, hayaller yaşanmışlıkların bir adım önünde ve gençken limandan ayrılıyor çok kişisel Titanik’imiz. Buz dağına çarpınca da bu kitap başlıyor zaten. Hayal kırıklığı bir gün soyutluğunu yırtıp dikildiğinde şöyle sesleniyor: "Merhaba ben senin Hayat Kırıklığınım, artık tanışalım mı? Sıkıldım biranın son yudumuyla, onun ve diğerlerinin ve haftanın günleri arasında beni görmezden gelmenden..."

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

Yorum YapYorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamış. :|