Bizi Takip Edin:
duman, kitap, öykü, çocuk kitap
DUMAN
Ürün Numarası: 37152
Yazar: Ünal Özmen
Sayfa Sayısı: 84
Tür: ÇOCUK ÖYKÜLERİ
Fiyat: 12.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Duman, sahipleri tarafından getirildiği şehre alışmaya çalışan bir çoban köpeğinin öyküsüdür. 

Kitapta, “ev halkından biri” saydığı köpeğinden vazgeçmesi istenen bir köylünün, bunu çeşitli yöntemlerle dile getiren kent kültürüne karşı savunması dile getirilmektedir. 


Yakın dostumuz köpeklerin, bu süreçten nasıl etkilendikleri ise kendi dilleriyle anlatılmaktadır.

Kitaptan;

"Duman, kendi cinsinin en iri köpeklerinden biriydi. Geniş göğüs yapısı, kocaman kafası ona heybetli bir görünüm veriyordu. Bu da görenlerin ilk bakışta korkmalarına neden oluyordu. Oysa Duman, görünüşünün insanlar üzerinde bıraktığı izlenimin aksine, ağırbaşlı ve kibar bir köpekti. 
Fino, bağırıp çağırmasına aldırış etmeyen Duman’ın bu yönünü hemen fark etti. Onun, kendisi için bir tehlike olmadığını; türünün farklı bir cinsi olduğunu anladı. Korkuya, kıskançlığa bağlı havlamasına son verdi. Koklamak için Duman’a doğru ilerlemeye çalıştı. Ancak, tasmasını tutan bayanın sürüklemesiyle hızla oradan uzaklaşmak zorunda kaldı."

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

Dili: Türkçe
Yayınevi: Paydos Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2007 

Dil : Türkçe

ISBN: 9789944357289

Yorum YapYorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamış. :|