Bizi Takip Edin:
çizgi roman cizgi roman gençlik
Çöl Kartalı
Ürün Numarası: 160992
Yazar: Hakan Karabey
Sayfa Sayısı: 96
Tür: ÇİZGİ ROMAN
Fiyat: 24.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Kızılay belgelerinde yer alan ve tarihimizde geçen gerçek kahramanların hikayeleridir.

1. Dünya savaşı sonunda Arabistan Çöllerinde İngilizlere esir düşen Osmanlı askerlerinin, Mısır'daki esir kamplarında yaşadıkları ve sonrasında da kaçıp Anadolu'daki Milli Mücadeleye katılmalarını anlatan destansı hikayeleridir.

İngiliz kayıtlarında adları "esir" olarak anılan bu askerler hiç bir zaman esir olmadılar...

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

4 Renk

15cm. * 21 cm. ebatında

Kuşe kağıda baskılı

96 sf.

Yorum YapYorumlar (1)
Hamdi yeşilbakır demiş ki,
Gerçekten beğendim.önyargılı aldım ama ülkemizde buna gönül verniş insanların olması ve titiz çalışmalrı brn rtkiledi.teşekkürler.Kitaplığıma koydum.