Bizi Takip Edin:
Yetişkin7
Çocukların Kültürel Etkinlikleri
Ürün Numarası: 99072
Yazar: Tülin Şener Kılınç
Sayfa Sayısı: 144
Tür: EĞİTİM
Fiyat: 15.00
n11 Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla! GittiGidiyor Üzerinden Satın Almak İçin Tıkla!

Günümüzde çocukların kültürüne ve o kültür içinde ortaya çıkan etkinliklere olan ilgi giderek artmaktadır. Çocuk kültürü, çocukların giysilerinden oyunlarına, boş zaman etkinliklerinden medyayla olan ilişkilerine kadar geniş bir yelpazeyi tanımlamaktadır.

"Çocukların Kültürel Etkinlikleri" kitabı, Türkiye’de çocuk kültürünü ele alan ilk çalışma olması bakımından önemlidir. Kitapta hem çocukların kültürüne ilişkin kavram ve kuramlara göz atacak, hem de bu alanda yapılmış araştırmanın izlerine rastlayacaksınız. Kitap, eğiticiler için olduğu kadar "çocuk"la ilgilenen herkes için önemli bir el kitabı niteliğindedir.

Paydosyayincilik.com'dan Nasıl Kitap Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden kitap almak için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.

1.YOL
Öncelikle sitemiz üzerinden gördüğünüz ve almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan ürün numarasını kopyalayın. Daha sonra, yukarıdaki menüler alanında bulunan "Kitap Siparişi" sekmesine tıklayarak kopyaladığınız numarayı bu sipariş forumunda istenilen yere yapıştırın ve diğer gerekli bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayın.

2.YOL
Sitemiz içinde gezerken almak istediğiniz kitabın ürün sayfasında bulunan "Gitti Gidiyor Üzerinden Al" veya "N11 Üzerinden Al" butonlarına tıklayarak istediğiniz e-ticaret sitesi üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler, Fırsatlar
Paydos Yayıncılık 7'den 70'e herkesin kitap okumasını vizyon edinen bir yayıncılık şirketidir. Bu nedenle herkes daha çok kitap okusun diye firmamız tarafından sık sık indirim ve fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip, kampanyalardan haberdar olmak.

Sipariş Sonrası Yardım ve Destek
Paydosyayincilik.com her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için hafta içi 8:00 ile 21:00 arası destek@paydosyayincilik.com üzerinden sipariş ile ilgili yaşanılan sorunların çözüme kavuşması için destek vermektedir.

Yorum YapYorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili henüz yorum yapılmamış. :|